BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Damla Nur - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

1 1

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde yatan Damla Nur'la tanıştık. Ellerimizdeki oyuncaklarla odasına girdiğimizde çok mutlu olan Damla 7 yaşında ve 2.sınıfa gidiyor. Hastanemizde İmmün yetmezliği (Vücudun savunma hücrelerinin sayısında azalma veya işlevinde bozukluk olması) tanısıyla misafir ettiğimizi öğreniyoruz. Damla daha önce tombala oynamadığını ve merak ettiğini söylediği için öncelikle tombala oynuyoruz. Kıyasıya bir oyundan sonra kendisinin de oyuncak bebekleri olduğunu söylüyor ve biz de Barbie'lerle oynamaya karar veriyoruz. Bu sırada en sevdiği rengin pembe olduğunu ve ileride doktor olmak istediğini öğreniyoruz. Bıcır bıcır konuşmaları ve sevimli gülüşüyle içimizi ısıtan Damla'ya dileğini sorduğumuzdaysa "Doc McStuffins Sesli Çocuk Muayene Arabası" cevabını alıyoruz. Onun bu dileğini gerçekleştirmeye ve doktor olma hayalinin bir parçası olmaya ne dersiniz? :)

Damla'nın hediyesini teslim etmeye gittiğimizde bizi sevinçle karşıladı. Heyecanla paketi açıp keşfetmeye ve oynamaya başladı. Mutluluğu görülmeye değerdi doğrusu. Onun böylesine sevinmesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :')

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: