BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Buse - Adnan Menderes Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Minik Buse ile lösemili çocuklar haftası nedeniyle hastanenin pediatri servisine gittiğimizde tanıştık. Buse'nin yaşı küçük olduğu için  oyuncak bebek , balon , boyama kitabı götürdük. Boyama kitabındaki resimlere baktık ve şekillerini söyledik. İlk başta sıkıldı ama sonra balonları sevdiğini gördük .Balonlarla oynarken çok eğlendi. Sonra etkinliğin parçası olan palyaço odaya gelerek Buse ile tanıştı. İlk defa palyaço gören Buse, palyaçonun renkli  saçlarına dokunmak istedi. Vaktimizin sonlarına doğru oyuncak bebeklerle oynamaya başladık.En sonunda da koridora çıktık ve orda şarkı söyleyenleri izledik. Ayrılmadan önce dileğini sorduğumuzda bizden uzaktan kumandalı araba istedi. Sizde bu dileğin gerçekleşmesine yardımcı olmak ister misiniz ? :)

Busenin yanına gittiğimizde hediyeyi görünce çok mutlu oldu. Annesi çok teşekkür etti. Zaten arabaları çok seven bir miniğimizdi. Buse ' nin dilediğinin gerçekleşmesini sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.  :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: