BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beliz - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde kalan tip 1 diyabet hastalığı olan Beliz ile tanıştık,hastalığı bir çeşit hormon bozukluğuna bağlı. Beliz 6 buçuk yaşında. Odasına girdiğimizde çok mutlu oldu. Hemen oyuncak bebekleriyle oynamaya başladık, birlikte bebeklerin saçlarını ördük. Beraber yapboz yaptık ve renkli boyalarla resim çizdik. Ona büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda doktor olmak istediği cevabını aldık. Beliz ile çok güzel vakit geçirdik ve çok mutlu olduk. Bize en sevdiği çizgi filmin Winx olduğunu söyledi. Ayrılmadan önce dileğini sorduğumuzda da bizden Winxli bisiklet istediğini söyledi. Peki siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Belize hediyesini ulaştırdık. Çok mutlu oldu odasındaki gibi hareketli ve enerjik olmasını bekliyorduk ama sanırım miniğimizi braz utandırmış olduk. Sağlığına kavuşup bisikletine bol bol binmesini dileriz. Anne ve babasının hediyeyi karşılayan kişiye ve bize teşekkürlerleri vardı. Hediyeyi karşılayan kişiye bizde teşekkür ederiz. Hediyenizin anlam ifade ettiğine emin olabilirsiniz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: