BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sena - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün 10 yaşındaki dünyalar tatlısı Sena ile tanıştık. Ailevi Akdeniz Ateşi-FMF (tekrarlayan ateşli dönemlere eşlik eden karın, göğüs veya eklem ağrısı, eklemde şişme ile seyreden iltihabi bir hastalık) tanısıyla genel pediatri servisine alınmış. Bizi çok sıcakkanlı karşıladı. Geçen sene Leyla'dan sonra gönüllülerinin oda arkadaşı için geldiğini, kendisi için de gelinmesini dört gözle beklediğini söyledi. Sena ilerde doktor olmak istiyormuş. Zaten baş ucundaki okuma kitabından da ne kadar başarılı bir öğrenci olduğu anlaşılıyordu. Yanında geçirdiğimiz zaman boyunca kalbinin ve yüzünün güzelliği ile içimizi ısıtan Sena bizden uzun süredir hayalini kurduğu pembe bir paten istedi. Dünya tatlısı bu kızın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Sena’mıza pembe patenlerini teslim ettik. Onu bu şekilde mutlu eden ve tatlı gülümsemesini yeniden görmemize vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: