BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Salih - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün çocuk hematoloji servisinde Salih’i ziyaret ettik. Salih 5 yaşında, özgüveni yerinde, çok tatlı bir çocuk. Bizi büyük bir sevinç ve heyecanla karşıladı. Lösemi (bir çeşit kan kanseri) tanısı ile hastanemize yatırılmış. Salih ile ona götürdüğümüz oyun hamurundan şekiller yaptık. Yapbozunu görünce de çok sevindi ve yapmak için sabırsızlandı. Salih’in en sevdiği renkler mavi ve turuncuymuş. Kukuli ve Rüzgar Gülü’nü izlemeyi çok seviyormuş. Sohbetimiz esnasında ilerde futbolcu olmak istediğini söyledi. Dileğini sorduğumuzda ise bizden mavi, akülü bir araba istedi. Siz de Salih’in bu dileğini yerine getirmek ister misiniz? :)

Salih’in hediyesini bugün teslim ettik. Gözlerindeki sevinç görülmeye değerdi. Salih’in dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: