BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Emir - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün 8 yaşındaki Muhammed Emir ile tanıştık. Miniğimiz bizi gördüğünde yüzünde gülücükler oluştu. Langerhans Hücreli Histiositoz (bir çeşit bağışıklık sistemi hastalığı) tanısıyla hastanemizin Çocuk Hematoloji servisinde tedavi gören miniğimizle birlikte Türkiye haritası yapbozunu yaptık. Yakışıklı miniğimiz coğrafya bilgisiyle ve güzel sohbetiyle bizi zekasına hayran bıraktı. Çok güzel resim çizen Muhammed Emir’imizin büyüyünce diş hekimi olmak istediğini öğrendik. Şimdiden muayene sözümüzü aldık.

Muhammed Emir’imize bizden ne dilediğini sorduğumuzda akülü jeep istediğini söyledi. Miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip güzel gülüşüne vesile olmak ister misiniz? :)

Biricik Emir’imiz akülü arabasına kavuştu. Çok mutlu oldu. Emir’imizin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: