BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melik - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün çocuk hematoloji servisimizde 12 yaşındaki Melik'i ziyaret ettik. Kendisi hastanemizde lösemi (bir çeşit kan kanseri) teşhisiyle tedavi görüyor. Odaya girdiğimiz andan itibaren mutluluğu yüzünden belli olan Melik ile hemen sohbet etmeye başladık ve bu esnada büyüyünce polis olmak istediğini öğrendik. Daha önce gittiği bir kursta satranç oynamayı öğrendiğini söyleyen Melik, birlikte oynadığımız satranç oyununda ne kadar başarılı olduğunu gösterdi bize. Resim ve boyama yapmayı çok sevdiğinden bahseden prensimizin onun için getirdiğimiz boya kalemleri ve resim defterine ne kadar sevindiği yüzündeki mutlu ifadeden anlaşılıyordu. Birlikte vakit geçirirken Galatasaraylı olduğunu eklemeyi de ihmal etmedi tabiki. Kendisine dileğini sorduğumuzda uzun süre düşündü ve bir karara vararak bisiklet istediğini söyledi. Siz de Melik'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Uzun zamandır hediyesini bekleyen Melik'e hediyesini teslim etmeye gittik. Onu mutlu eden gönüllümüze ayrıca Galatasaraylı olduğunu öğrenip top aldığı için de çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: