BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fırat - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün 11 yaşında yakışıklı mı yakışıklı Fırat'la tanıştık. Fırat hastanemizde hematoloji servisinde yatıyor. Odasına ilk girdiğimizde biraz çekingendi ama sonrasında sohbet etmeye, oyunlar oynamaya başladık. Kendisi satranç oyununda çok başarılı. Büyüyünce doktor olmak istiyormuş. Dileğini sorduğumuzda ise mavi bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini yerine getirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Fırat hastaneye kontrole geldiğinde, onu hayalindeki bisiklete kavuşturup bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: