BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Deyer - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün çocuk hematoloji servisimizde 11 yaşındaki Deyer ile tanıştık. İlk başta çekingen tavırlarıyla uzak dursa da biraz zaman geçirdikten sonra oynadığımız oyunların ardı arkası kesilmedi. Hastanemizde lösemi (bir çeşit kan kanseri) tedavisi gören Deyer, getirdiğimiz küçük hediyeleri görünce çok mutlu oldu. Büyük bir hünerle yaptığımız yapboz ve kağıttan gemilerle zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Sohbet ederken müzik ve fen derslerini çok sevdiğini öğrendik. Büyüyünce tıpkı bizim gibi doktor olmak istiyormuş. Ziyaretimizin sonlarına doğru en sevdiği rengin mavi oldugunu öğrendiğimiz Deyer’e bizden dileğini sorduğumuzda da mavi bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Deyer'in bu dileğini gerçekleştirmek ve onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün Deyer'e hediyesini vermeye gittik. Bizi heyecanla bekleyen Deyer hediyesini ve gönüllümüzün küçük notunu çok sevdi. Bisikletine binmeyi dört gözle bekleyen küçüğümüz ilk bindiğinde bize video atacağına söz verdi. Deyer'i bu derece mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: