BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Caner - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugün çocuk hematoloji servisinde yakışıklı mı yakışıklı 8 yaşındaki Caner’imizi ziyaret ettik. Caner’e doğduğunda Fallot Tetralojisi (doğumda mevcut dört kalp kusurunun bir kombinasyonunun neden olduğu hastalık) tanısı konmuş. Odaya ilk girdiğimizde sanki uzun zamandır  tanışıyormuşuz gibi bir ortam vardı. Uzun uzun sohbet edip boyama yaparken Caner’in matematiği çok sevdiğini, ilerde matematik öğretmeni olmak istediğini ve koyu bir Fenerbahçeli olduğunu öğrendik. Ona dileğini sorduğumuzda Fenerbahçe li bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de bu yakışıklımızın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek istemez misiniz? :)

Bugün hediyesini vermek vasıtasıyla Caner’imizle tekrar buluşma fırsatı bulduk. Hediyesini gördüğü zamanki mutluluğundan olsa gerek ilk buluşmamızdakinden biraz daha çekingen ama bir o kadar mutlu ve bisikletine binmek için sabırsız bir tavrı vardı. Yakışıklımızın dileğini gerçekleştirip onu ve dolayısıyla bizi bu denli mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: