BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bilal - Yüzüncü Yıl TIP FAKÜLTESİ

Yüzüncü Yıl Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde hastanemizin çocuk hematoloji servisinde akut romatizmal ateş (kalp romatizması) sebebiyle tedavi gören 10 yaşındaki Bilal ile tanıştık. Odaya girdiğimizde bizi güleryüzü ve tüm misafirperverliğiyle karşıladı. Beraber vakit geçirmek amacıyla getirdiğimiz minik hediyeler için birçok kez teşekkür etti. Birlikte yapboz yaptık ve sohbet ettik. Kendi okulunda çok başarılı bir öğrenci olduğunu söyledi ve ileride doktor olmak istediğinden bahsetti. Sohbet esnasında kitapları ve müzik dinlemeyi çok sevdiğini öğrendik. Bizlere birkaç şarkı tavsiyesinde de bulundu.

Dileğini sorduğumuzda ise mavi bir bisiklet istediğini söyledi. Sizler de yakışıklımızın bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: