BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

ZÜBEYDE NAZ - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Hastanemizde 10 aylıkken Guillain Barre Sendromu (Bir enfeksiyon sonrası gelişen nörolojik hastalık) tanısı koyulan 14 yaşındaki Zübeyde Naz ile tanıştık. Odaya ilk girdiğimizde bizi güzel gözlü bir kız karşıladı. Başlarda her ne kadar çekingen davransa da oyun oynamaya başladıktan sonra çekingenliğini üstünden attı. Oyunu hiç bilmemesine rağmen gayet iyi oynuyordu. Bize sanata olan ilgisinden bahsetti. İleride çizer olmak istediğini söyledi. Ona dileğini sorduğumuzda yetenekleri doğrultusunda bizden "tuval ve yağlı boya seti" istediğini söyledi. Sizler de minik çizerimizin bu dileğini gerçekleştirerek hayallerine giden yolda bir basamak olmak ister misiniz ? :)

Bugün Zübeyde Naz'a hediyesini teslim etmek üzere hastaneye gittik. Hediyesini alınca bize gülümseyip, teşekkür etti. Geleceğin çizerini hayallerine bir adım daha yaklaştıran gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: