BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Hastanemizin koridorlarında “Acaba hangi hastamızı ziyaret etsek?” diye düşünürken minik bir melek ile annesi çıktı karşımıza. “Siz çocuklarla oynamak için gelen öğrencilersiniz, değil mi? Bizimle de oynar mısınız?” diye bir soru yönelttiler bize ve biz de hevesle kabul ettik bu güzel teklifi. Meleğimiz 4 yaşında ve Vacterl Sendromu (Çoklu sistem tutulumu olan bir tür hastalık) tanısıyla uzun zamandır hastanelerde tedavi görüyor.

Minik meleğimiz resim yapmayı çok sevdiği için onunla yazı tahtasında resim yaptık. Ayrıca oyun hamurlarıyla oynadık ve kendisiyle çok güzel vakit geçirdik. Meleğimize büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda Niloya’nın kardeşi yahut Pepee’nin ablası olmak istediğini öğrendik.

Minik meleğimizden ayrılmadan önce ona dileğini sorduk. "Kırmızı büyük bir akülü arabayı" ona teslim edeceğimiz güne kadar kendisini çok özleyeceğiz. Sizler de meleğimizin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: