BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yasin - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Hastanemizde bugün tanıştığımız arkadaşımızın ismi Yasin'di. Yasin 9 yaşında ve Ailesel Akdeniz Ateşi (tekrarlayan ateşli dönemlere karın, göğüs veya eklem ağrısının eşlik ettiği bir kalıtsal hastalık) tanısıyla tedavi görüyor. Çok sıcakkanlı ve sevimli bir çocuk. Odaya ilk girdiğimizde bizi beyaz önlüklerle görünce endişesini saklayamadı. "Biz oyun oynamaya geldik." dediğimizde ise yüzü hemen gülmeye başladı ve birlikte tabu oynadık. Oyunun son kısımlarına geldiğimizi anladığı vakit yüzü kızarmaya ve gözleri dolmaya başladı. Babası "Ne oldu oğlum, niye duygulandın?" diye sorduğunda o konuşkan samimi dostumuz Yasin cevap veremedi, sadece gülümsedi. Bizim gideceğimizi anladığı vakit biraz üzüldü ama çok şükür hayali olan iki tekerlekli mavi renkli bisikleti ona getirmeye çalışacağımızı söylediğimizde yüzü biraz da olsa  güldü. En kısa zamanda iyileşmesini umuyoruz.

Siz de Yasin'e hayali olan iki tekerlekli mavi bisikleti alarak onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Bisikletine binmeyi heyecanla bekleyen miniğimiz Yasin'in kontrole geldiğini öğrenince biz de aynı heyecanla hemen hediyesini teslim etmeye gittik. Yasin'in dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: