BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sevim Nur - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Ziyaretimiz sırasında 17 yaşındaki arkadaşımız  Sevim Nur ile tanışmamız çok samimiydi.  Kendisi o kadar deli doluydu ki onunla tanıştığımda üzerimdeki bütün negatif enerji gitmişti. Sevim Nur'la güzel vakit geçirdik, hatta yanından ayrılırken  "Biraz daha mı yanında kalsaydım?" diye düşünmedim değil. Sevim Nur şu anda  MS (yorgunluk ve kaslarda güçsüzlük ile giden bir hastalık)  nedeniye hastanemizde misafir olarak kalıyor ve ileride aşçı olmak istiyor. Umarız ki hastalığını atlatır ve en güzel yemekleri yapan bir aşçı olur. Sevim Nur'un bizden isteği 1000 parçalık bir yapboz oldu. Siz de arkadaşımızın dileğini gerçekleştirerek yapbozuyla güzel vakit geçirmesini sağlamak ister misiniz?

Hediyesini teslim etmek maksadıyla  güzeller güzeli arkadaşımız Sevim Nur’u ziyaret için hastaneye gitmeyi planlarken,arkadaşımızın bizden önce davrandığını öğrendik. Biz de hediyeyi değerli babası aracılığı ile güzel arkadaşımıza ulaştırdık. Gönüllüsüne can-ı gönülden teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: