BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nazif Burak - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Üç hafta önce başlayan şikayetleri nedeniyle hastanemizde kalan Nazif Burak ile koridorda karşılaştık. Hep beraber kaldığı odasına geçip sohbet etmeye başladık. 15 yaşındaki arkadaşımız Nazif Burak’a IgA Nefropatisi (bir tür böbrek hastalığı) tanısı konulmuş. Tatlı bir sohbetin ardından Jenga oynamaya başladık. Birlikte o kadar eğlendik ki defalarca oynamaktan kendimizi alamadık. Ardından Tabu da oynadık. Nazif Burak ile sohbet ederken ileride mühendis olmak istediğini öğrendik. Kendisine dileğini sorduğumuzda ise bir gitar istediğini söyledi. Siz de Burak’ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Nazif Burak'ın birkaç gün önce elimize ulaşan gitarını bayram hediyesi olsun ve arkadaşımızın eline hemen ulaşsın diye final sınavı çalışmamıza ara vererek bayramdan önce teslim ettik. Misafirperver geniş ailesi bizi çok güzel karşıladı. Bütün ekibimize ve gönüllümüze ailece teşekkür ettiler. Biz de Nazif Burak'ın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. Umarız Nazif Burak güzel ve sağlıklı günlerde kullanır gitarını. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: