BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Leyla Sude - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Leyla isminden dolayı belki de direk miniğimizin yanına gittim ve beni oldukça güler yüzlü karşıladı. Ondan 9 yaşında olduğunu ve bir ay önce epilepsi (sara hastalığı) tanısı konulduğunu öğrendik. Küçük boyama kitaplarımızdan ve örgü bebeğimizden verdik, çok mutlu oldu. Leyla'yla biraz sohbet ettik, bisiklete binmeyi ve pembe rengini çok sevdiğini, bu sebeple de bizden pembe bir bisiklet istediğini söyledi. Hediyesini ona götüreceğimiz günü büyük bir heyecanla bekliyor. :)

Siz de Leyla'ya istediği pembe bisikleti alarak onu daha da mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün hediyesini teslim etmek için Leyla'yı ziyarete gittik. Miniğimiz bisikletini görünce çok mutlu oldu ve  heyecanla paketini açmaya başladı. Giderken de bizi uğurlamaya kadar geldi. Leyla'nın bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: