BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsmail Semih - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Bu güzel gülüşlü miniğimizin ismi İsmail. İsmail 10 yaşında ve Astım (Alerjen madde ile temas sonrası oluşan nefes darlığı) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor.

Ziyaretimiz sırasında İsmail yaşından olgun akıllı cevaplarıyla bizi çok eğlendirdi. Küçük İsmo'muzun yüzü hep gülüyor, hayat enerjisiyle herkesi eğlendiriyor. Çok güzel futbol oynadığını öğrendik. İyileşip, bir an önce sahalara dönecekmiş. Beraber oyun hamurlarıyla değişik dünyalar kurduk ve güzel vakit geçirdik. Bir de küçük kardeşi varmış futbolcumuzun hep onun oyuncaklarını alıyormuş. Gözleri gülen miniğimiz bizden beraber oynayabilecekleri güzel "hareketli gri bir robot" istedi. Yanındayken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bu meleği mutlu etmeyi çok isteriz siz de bize yardım etmek ister misiniz? O her zaman gülüyor gelin biz biraz daha güldürelim. :)

Robot minik İsmail'imize ulaştı. Hediyesinin geldiğini söylediğimizde çok mutlu oldular. Gözlerindeki mutluluk ve heyecan bizi çok mutlu etti. Heyecanı her halinden belliydi. Hastaneden de evine çıktığını öğrendiğimiz İsmail için çok sevindik. Miniğimizin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: