BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Güney - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Odasına ilk girdiğimizde bizi kibarca karşılayan Güney'le heybemizde neler olduğuna bakıyoruz. Yapboz olduğunu görünce çok seviniyor. Hep birlikte yapboz yapıp sohbete dalıyoruz. Nefrotik sendrom (bir tür kronik böbrek hastalığı) sebebiyle hastanemizde kalan 8 yaşındaki miniğimiz bize büyüdüğünde polis olmak istediğini söylüyor. Futbol oynamayı, resim yapmayı, yapboz yapmayı da çok sevdiğini öğreniyoruz. Dileğini sorduğumuzda bizden Talisca imzalı gri Beşiktaş forması isteyen minik kartalımız Güney'in dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmeye ne dersiniz?

Kontrol için gelen Güney'le hastanede buluştuk. Hediye paketini heyecanla açtı, formasını görünce çok sevinen Güney hemen giydi. Gönüllümüzün ona yazdığı notu gülümsemeyle okudu. Miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: