BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gülçiçek - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Yaz tatiline girdik ve derslerimiz bitti. Biz de bu fırsatı değerlendirip, ziyaretlerimize devam edelim dedik ve bugün hastanemizin Nefroloji bölümünde Gülçiçek ile tanıştık. Gülçiçek Sistemik Lupus Eritematozus (bağışıklık sistemininin vücudun kendi hücrelerini düşman olarak algılayıp vücutta hasar oluşturduğu bir tür hastalık) tanısı ile hastanemizde tedavi alıyor.

 
Önce biraz çekingen olan Gülçiçek ile sohbet ettik. Sohbetimiz sırasında 8 Ekim'de doğan arkadaşımızın terazi burcu olduğunu öğrendik. Dileğini sorduğumuzda ise o an aklına bir şey gelmedi. Ziyaretimizin sonunda dileğini öğrenmek için tekrar geleceğimizi söyleyip yanından ayrıldık.Tekrar geldiğimizde Gülçiçek Jenga ve puzzle hediyelerimizi kabul etti ve dileğini bizimle paylaştı.


Gülçiçek 17 yaşında ve kardeşlerini çok seviyor. Kardeşleri ile birlikte sürebileceği 21 vites mavi bir bisiklet istiyor. Gülçiçek'in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

 

Gülçiçek'e hediyesini alan gönüllümüze ve hediye tesliminde bize yardımcı olan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: