BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gamze Nur - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Bugünkü bir diğer dostumuzun ismi Gamze idi. Odasına ilk girdiğimizde Gamze oldukça çekingendi, onu ikna etmemiz gerçekten zor oldu. En son arkadaşımız güzel bir prenses oyuncak çıkarıp verince bizimle konuşmaya başladı. :)

Gamze 11 yaşında, Abernethy Malformasyonu (Karaciğer toplardamarlarında doğuştan gelen bozukluğa bağlı gelişen bir hastalık) tanısıyla şu anda hastanemizde tedavi gören dünyalar güzeli tatlı bir miniğimiz. Tanıştıktan sonra hep birlikte yapboz yaptık.

Sohbetimiz esnasında Gamze'nin pembe renkli bir bisiklet hayali olduğunu öğrendik. Gamze'ye iki tekerlekli pembe bir bisiklet hediye ederek mutluluğuna ortak olmaya ne dersiniz?

Dersimizin bitmesini fırsat bilerek, hediyesini sabırsızlıkla bekleyen Gamze’nin bisikletini teslim etmek üzere yola koyuluyoruz. Hastaneye vardığımızda Gamze’nin bir hafta daha kontrol amaçlı hastanede tutulacağı için moralinin bozuk olduğunu görüyoruz ama bizden çok istediği pembe bisikletini getirdiğimizi görünce morali yerine geliyor, sevinçten yüzünde gülücükler açıyor.

Gamze’nin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze canı gönülden teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: