BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

FATMA NUR - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Epilepsi (Beyinde sinir hücrelerinden kaynaklanan kısa süreli nörolojik bozukluk, sara) tanısıyla yatmakta olan 7 yaşındaki Fatma Nur ile tanıştık. Bizi ilk gördüğünde battaniyenin altına saklanıp bizden uzak dursa da ona peluş oyuncak hediye edince hemen battaniyenin altından çıkıp bize öpücükler gönderdi. Bizden ne istediğini sorunca hiç düşünmeden "Kırmızı Bisiklet" istediğini söyledi. Onun bu güzel dileğini gerçekleştirmek için siz de bize yardımcı olmak ister misiniz ? :)

Bugün Fatma Nur'un hediyesini teslim etmek için evine gittik. Kapıda bizi görür görmez tanıyan Fatma Nur hediyesini görünce sevincinden yerinde duramadı. Onun bu güzel mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: