BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Elif kapıya, yani bize doğru öyle heyecanla bakıyordu ki odasına girmemek elde değildi. Öyle güzel bakıyordu ki... Elif 11 yaşında eklem romatizması olan dünya tatlısı bir prenses. Onu görünce gerçekten çizgi filmlerden fırlamış bir prenses sanabilirsiniz. :) Boyama yapmayı, en önemlisi de gülmeyi çok seviyor. O kadar hayat dolu ki asıl o bize hayat enerjisi verdi. İleride de hemşire olmak istediğini söyledi Elif. O güleryüzüyle kendisi gibi birçok çocuğu mutlu edeceğine hiç şüphemiz yok.

Çok yönlü bir prenses olan Elif'in dileği de bir keman. Müzisyen olmak için ilk adımı melodikayla atmış, şimdiki isteği de keman çalmak. Siz de Elif'in dileğini gerçekleştirerek güzel gülüşüne vesile olmak ister misiniz? :)

Elif’in hediyesini aldığındaki mutluluğu gerçekten görülmeye değerdi. İleride iyi bir müzisyen olacağından hiç şüphemiz yok! :)

Elif'in dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna vesile olan gönüllümüze kucak dolusu teşekkürlerimizi iletiyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: