BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Buse Hilal - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Bugün 9 yaşındaki miniğimiz Buse ile tanıştık. Spinal musküler atrofisi (kollarda ve bacaklarda güçsüzlükle seyreden kalıtsal bir kas hastalığı) olan Buse hastanemizde tedavi görüyor. Buse'ye tanışma hediyelerimizden veriyoruz ve sohbete başlıyoruz. Buse başkalarının hayatını kurtarmak eğlenceli olduğu için ileride doktor olmak istediğini söyledi bize. Güzel sohbetimizden sonra Buse de biz de mutlu bir şekilde vedalaşıyoruz. Şifa ve mutluluk onlarla olsun. Dualarımızı da esirgemeyelim. 

Bebekleri seven Buse bize içinden süpriz bebek çıkan LQL bebeklerden istediğini söyledi. Siz de Buse'ye bir LQL bebek hediye ederek oyunlarına mutluluk katmak ister misiniz?


Sınavlarımızın bitmesini fırsat bilerek Buse Hilal’in hediyesini teslim etmek üzere yola koyulduk. Buse Hilal her zamanki gibi güzel tebessümüyle karşıladı bizi. İçinden sürpriz bir bebek çıkan LQL bebeği beraber açtık, biberonuyla besledik, kutudan çıkan çıkartmalarla yemek kaplarını süsledik ve miniğimizin mutluluğuna ortak olduk.

Buse Hilal’in mutluluğuna aracı olan gönüllümüze en içten dileklerimizle teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: