BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyza - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Bugün 10 yaşındaki Beyza ile tanıştık. Beyza, Hidrosefali (Beyin omurilik sıvısının çoğalmasıyla kafatasının büyümesine sebep olan hastalık) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Birlikte yapboz yaparak, oyunlar oynayarak çok güzel vakit geçirdik. Onun güzel gülüşlerine şahit olduk. Bize boyama yapmayı, oyun oynamayı sevdiğini söyledi. Aynı zamanda ileride doktor olmak istediğini de öğrendik. Miniğimizin dileği; sarı saçlı, ağlayan bir oyuncak bebek ve barbi evi. Onun bu dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Beyza'ya bugün gönüllümüzden gelen hediyeyi teslim ettik. Hediyesine kavuşacağını duyunca çok sevindi. Hediyeleri açınca hemen Barbi evini düzenledi. Hediyeleri onu çok mutlu etti. Gönüllümüze miniğimizi böyle mutlu ettiği için çok teşekkür ederiz. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: