BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1
1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

İlk ziyaret ettiğimiz miniğinimizin ismi Ahmet. Ahmet 8 yaşında ve nefrotik sendromu (böbrek aracılığıyla aşırı protein kaybıyla ilerleyen tablo) var. Gerçekten ama gerçekten çok hareketli ve konuşkan bir çocuk. Babasından ve ziyaret ettiğimiz diğer miniklerden Ahmet'in kaldığı bölümde çok popüler olduğunu öğrendik. :) Geçen sene bir yıl boyu hastanede kaldığından sanırım "Araba beni Çorum'a götürür mü?" diye bile sordu. :) Babası da doktorların Ahmet'ten ayrılırken üzüldüğünü söyledi. Miniğimiz bizden araba isteyince yanımızda olan scooterı kendisine hediye ettik, o da bizden büyük kırmızı akülü bir araba istediğini söyledi. Siz de ileride doktor olmak isteyen Ahmet'e kırmızı bir akülü araba alarak dileğini gerçekleştirmek ister misiniz ? :)

Hediyesini sabırsızlıkla bekleyen miniğimiz Ahmet bugün akülü arabasına kavuştu. Kaskını ve dizliklerini de takan miniğimiz güvenli bir şekilde arabasını sürmeye başladı. Artık tüm yollar Ahmet'in.

Ahmet'e akülü arabasını alan ve minik bir yüreğin kocaman mutluluğuna aracı olan gönüllümüze çoook teşekkür ediyoruz. ☺☺

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: