BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Yeni çocuklarımızla tanışıp günümüzü güzelleştirmek üzere hematoloji servisine girdiğimizde hemşire hanım bizi bir miniğimizin odasına yönlendirdi.

5 yaşındaki miniğimizle birlikte boyama yaptık, en sevdiği hayvan olan zürafayı boyadık, birlikte kitap okuduk ve sonrasında Jenga oynadık. Oyun esnasında taşlarla ev yapmak isteyen küçük dostumuzla birlikte Jenga taşlarıyla ev yaptık, miniğimiz çocukluğun getirdiği o hayal gücüyle basamak yaptı, yatak yaptı. Birlikte bir süre oynadıktan sonra yanından ayrılırken bizimle tekrar oynamak istediğini söyledi, bizden bir dileği olup olmadığını sorduğumuzda ise o gün eğlenerek oynadığımız  ‘Jenga’ oyununu istediğini söyledi. Biz de bir dahaki sefere görüşmek üzere veda ettik sevimli miniğimize. Siz de miniğimizin dileğini yerine getirip onun gözlerinde bir tebessüme sebep olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesini o minik ellerine verdiğimizde yüzüne kocaman bir gülümseme yayıldı ve büyük bir heyecanla hediyesini incelemeye koyuldu. Miniğimizin yüzündeki bu güzel tebessüme sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: