BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Esad - Yeni Yüzyıl TIP FAKÜLTESİ

Yeni Yüzyıl Logo

Detaylar:

Hematoloji servisinde dolaşırken tam anlamıyla küçük bir beyefendi olan Muhammed Esad'la tanıştık. Esad 6 yaşında , ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor.Esad'la kısa sürede kaynaştık ve birbirinden güzel oyunlar oynadık.Oyun hamurundan kocaman kırmızı elmaları olan bir ağaç yaptık. Biz ona jenga oynamayı öğrettik o da bize jenga taşlarıyla muhteşem bir bina yaptı.Esad'la muhabbeti ilerlettiğmizde bize mühendis olmak istediğinden bahsetti.Esad'ın hayal gücü o kadar geniş ve o kadar akıllı ki eminiz ileride muhteşem projelere imza atan bir mühendis olacak.Esad'a bizden isteğini sorduğumuzda.                                                "uzaktan kumandalı uçak istesem olur mu ?" cevabını veriyor. Siz de Esad'ın hayalini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz ?

Muhammed Esad’a hediyesini verdiğimizde mutluluğu görülmeye değerdi. Esad’ı bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: