BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyza Mira - Yeni Yüzyıl TIP FAKÜLTESİ

Yeni Yüzyıl Logo

Detaylar:

Beyza’nın odasına ilk girdiğimizde onu muayene edeceğimizi düşünüp surat astı.Ama sonradan kendimizi tanıtıp istediğimizin sadece onunla oyun oynamak olduğunu öğrenince yüzünde oluşan tebessüm görülmeye değerdi.Beyza 3,5 yaşında B-ALL(bir tür kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor.Beyza’nın önceden maviyi ama şimdi en çok kırmızıyı sevdiğini ve büyüyünce doktor olup herkese iğne yapmak istediğini öğreniyoruz .Beyza’nın fotoğrafını çekerken o kadar şirin pozlar verdi ki kararsız kalıp kolaj yaptık. :)Beyza’ ya dileğini sorduğumuzda büyük pembe elbiseli (konuşmayan :)) bir bebek istedi.Siz de Beyza’nın dileğini gerçekleştirip kocaman gülümsemesine ortak olmak ister misiniz ?

Beyza Mira'nın hediye paketlerini açarkenki mutluluğu görülmeye değerdi.Beyza da bizleri mutlu edip yemek yemeye muz ile başladı :)Beyza Mira'yı bu denli mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: