BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beren - Yeni Yüzyıl TIP FAKÜLTESİ

1

Yeni Yüzyıl Logo

Detaylar:

Sınavı bitirdiğimiz gibi kendimizi çocukların yanında buluyoruz . Daha önce yılbaşı etkinliği için servisi süslerken tanıştığımız fakat bir türlü oynamaya fırsat bulamadığımız Beren ‘in yanına gidiyoruz. Beren 4 yaşında ALL (akut lenfoblastik lösemi-bir tür kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte.  Beren müzik dinlemeyi,dans etmeyi çok seviyormuş.Beren’in en sevdiği şarkılar eşliğinde oyun hamuruyla oynuyoruz. Sohbetimiz esnasında kedileri ve tavukları çok sevdiğini fakat hastalığı sebebiyle hayvanlardan uzak kaldığı için çok üzüldüğünü; en sevdiği rengin kırmızı olduğunu,büyüyünce hem doktor hem pilot olmak istediğini öğreniyoruz. Bizden isteğini sorduğumuzda oyuncak ev cevabını alıyoruz. Siz de Beren’in dileğini gerçekleştirip gülümsemesine ortak olmak istemez misiniz ?

Beren’e hediyesini vermek için gittiğimizde ateşi olduğunu öğrendik. Halsiz olmasına rağmen yüzünü güldürebildik.Beren’i mutlu etmemize vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: