BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yaren - Trakya TIP FAKÜLTESİ

Trakya Logo

Detaylar:

Oyun odasına, çocuklarımızı görmeye gittiğimizde orada arkadaşıyla sohbet ederken buluyoruz Yaren'i. Yaren 15 yaşında ve osteosarkom (kemik kanseri) tanısıyla hastanemizde misafir ediliyor. Hep beraber bir süre oyun oynadıktan sonra sohbet etmeye başlıyoruz ve onu daha iyi tanımaya çalışıyoruz. Bize çizdiği karakalem resimlerden, dinlediği müziklerden ve izlediği televizyon programlarından bahsediyor. Sonrasında ona ileride ne olmak istediğini soruyoruz ve “Hemşire, avukat veya ressam." yanıtını alıyoruz. İlgi alanı bir hayli geniş olan bu arkadaşımızın bir o kadar da hoşsohbet olduğunuzu fark ediyoruz. Ona dileğini sorduğumuzda epey çekimser davransa da sonunda sevdiği şarkıcı Bilal Sonses ile tanışmak istediğini öğreniyoruz. Onun bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Heyecanla dileğinin gerçekleşmesini bekleyen Yaren, hayranı olduğu şarkıcı Bilal Sonses içeri girdiği andan itibaren çok mutlu görünüyordu. Yanında zarif hediyelerle gelen Bilal Sonses, başta Yaren’in odası olmak üzere tüm onkoloji servisinde tatlı bir heyecan yarattı. Yaren’in dileğinin gerçekleşmesine yardımcı olan herkese çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: