BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsmail Enes - Trakya TIP FAKÜLTESİ

1
1

Trakya Logo

Detaylar:

Daha önceden bir etkinliğimizde tanıştımız Enes'le bugün serviste karşılaşıyoruz. Servisimizin en yakışıklı gençlerinden Enes, 17 yaşında Lenfoma (lenf kanseri) tanısıyla hastanemizde misafir ediliyor. Güleryüzünü bizden hiç esirgemeyen Enes'le muhabbet etmekten çok keyif alıyoruz. Bize yatmaktan çok sıkıldığını, spor yaptığı günleri çok özlediğini anlatıyor. İyi bir bisiklet sürücüsü olduğunu ve ödüller kazandığını öğreniyoruz. Arabaları çok sevdiğini ve ehliyet almayı iple çektiğini anlatıyor. Daha sonra konu futbola geliyor. Futbola olan aşkını anlatırken gözleri parlıyor. Yeteneğini babasından aldığını söyleyen Enes, Yıldırımspor'da lisanslı futbolcuymuş aynı zamanda milli takımımızda da bizleri temsil ediyormuş. Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu ve uzun zamandır maça gidemediğini öğreniyoruz. En büyük hayali Muslera'yla tanışmak olan Enes'in bu dileğinin gerçekleşmesine aracı olarak onu mutlu etmek ister misiniz?

Enes en büyük hayaline kavuştu. Mutluluğu görülmeye değerdi. Ona bu mutluluğu yaşatan Galatasaray ailesine ve aracı olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: