BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - Trakya TIP FAKÜLTESİ

1
1

Trakya Logo

Detaylar:

Servise gittiğimizde servisimize yeni gelen Emirhan’la tanışıyoruz. Emirhan, 16 yaşında medulloblastom (bir çeşit beyin tümörü) tanısıyla hastanemizde misafir ediliyor. Birlikte Kızma Birader oynamaya başlıyoruz. Sohbet sırasında Emirhan’ın sporu çok sevdiğini basketbol ve futbolla ilgilendiğini bir de güreşte madalyası olduğunu öğreniyoruz. Aynı zamanda hayvanları çok seven yakışıklı delikanlımız bize yaşadığı yerde birçok hayvanın olduğunu hafta sonları onları düzenli olarak veterinere götürdüğünü anlatıyor. Daha sonra bize hastane vesilesiyle kitap okumaya daha fazla zaman ayırabildiğinden ve en son okuduğu kitaptan heyecanla bahsediyor. Çocukluğundan beri Arka Sokaklar’ın bölümlerini kaçırmadan izleyen Emirhan, en büyük hayalinin Şevket Çoruh’la tanışmak olduğunu söylüyor. Onun Şevket Çoruh’la tanışmasına vesile olup onu mutlu etmek ister misiniz?

Yıllardır Arka Sokaklar dizisi hayranı olan Emirhan’ın hayali gerçek oldu ve Bir Baba Hamlet oyunu sonrası Şevket Çoruh’la tanıştı. Bizi oyununa davet edip Emirhan’a bu güzel heyecanı yaşatan Şevket Çoruh’a teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: