BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aysu - Trakya TIP FAKÜLTESİ

1
1

Trakya Logo

Detaylar:

Servise gittiğimizde odasından müzik sesi gelen Aysu'yla tanışıyoruz. Aysu 14 yaşında NHL-bir çeşit lenf kanseri- tanısıyla hastanemizde kalıyor. Bizi sımsıcak karşılayan güzeller güzeli kızımızla jenga oynamaya başlıyoruz. Oyun oynarken Aysu'nun başucundaki madalyaları fark ediyoruz. Futbolda çok başarılı olan Aysu ileride beden eğitimi öğretmeni olmak istiyor. Hastanede de zamanını güzel değerlendiren Aysu bol bol resim yapıyor. Hoşsohbet olan Aysu'yla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. En büyük hayali Buray'la tanışmak olan Aysu'nun Buray'la tanışmasına vesile olup onu mutlu etmek ister misiniz?

Aysu odasında çok sevdiği Buray’ı karşısında görünce gözlerine inanamadı. Güzeller güzeli Aysu'yu ziyaret ederek onu çok mutlu eden @buraymusic'e ve @buraymusic'in sesimizi duymasını sağlayan herkese çok teşekkür ederiz. ☺️

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: