BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zekiye - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisinde yatmakta olan 15 yaşındaki güzeller güzeli Zekiye ile tanışıyoruz.Zekiye Rabdomyosarkom (bir tür yumuşak doku tümörü) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor.Zekiye ile jenga oynadığımız da ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz. Oyun sırasında sohbet ediyoruz ve Zekiye’nin ilerde öğretmen olmak istediğini öğreniyoruz.Sohbetimizin sonuna geldiğimizde Zekiye’ye dileğini sorduk ve o da bize boyama yapmayı çok sevdiğini keçe uçlu stabilo 88’li boyama kalemi istediğini söyledi.Siz de onun bu dileğini gerçekleştirerek onun dünyasına renk katmak ister misiniz?

Zekiye’ye hediyesini teslim ettik.Hediyesini görünce çok mutlu oldu.Bize teşekkürlerini iletti.Biz de Zekiye’yi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: