BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zehra ece - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde VUR(İdrarın mesaneden üreterlere kaçtığı kronik bir hastalık) tanısı ile yatmakta olan kızımız Zehra ile ilk tanıştık bize o kadar sıcakkanlı davrandı ki yıllardır tanışıyor gibiydik. Onunla iletişime geçmekte hiç sıkıntı yaşamadık.Jenga oynayıp,boyama yaptık.Zehra,ileride doktor olmak istiyormuş. En sevdiği ders türkçeymiş.Dileğini sorduğumuzda pembe gözlük istiyormuş. Tatlı mıniğimizin dileğini karşılamak ve onu mutlu etmek istermisiniz.? 

Minik Zehramız hediyesine kavuştu .Hediyesini gördüğündeki mutluluk ve şaşkınlık görülmeye değerdi.Bize bunun gerçekleştiğine inanamadığını söyledi.Bize mutlulukla sarılıp,fotoğraf çektirdi.Küçüğümüzün dileğini yerine getiren gönüllümüze teşekkür ederiz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: