BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şerife Gül - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisinde yatmakta olan 10 yaşındaki güzeller güzeli Şerife Gül ile tanışıyoruz.Şerife Gül Lösemi (kan kanseri) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor.Şerife ile jenga oynadığımız da ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz. Oyun sırasında sohbet ediyoruz ve Şerife’nin  ilerde hostes olmak istediğini öğreniyoruz.Daha sonra beraber parmak boyama yapıyoruz ve çok eğleniyoruz.Şerife bize en sevdiği rengin pembe olduğundan bahşediyor.Sohbetimizin sonuna geldiğimizde  Şerife Gül’e dileğini sorduk ve o da bize doğum gününde giymek için açık pembe renkli bir gelinlik istediğini söyledi.Siz de onun bu dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek  ister misiniz?

Şerife’nin hediyesi elimize ulaştı.Şerife,hediyesini görünce çok mutlu oldu.:)Bu güzel hediyeyi sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: