BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şeref İlker - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

1
1

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde yatmakta olan şirin Şeref İlker ile tanıştık. Astım hastası olan miniğimiz 7.5 yaşında, konuşmayı seven bir çocuktu. Miniğimiz ve annesi çok mutlu oldu. Çünkü Şeref çok sıkılmıştı ve oyun oynamak istiyordu. Biz de Şerefle jenga oynadık. Miniğimiz Jengada gerçekten başarılıydı şaşırttı bizi:) Şeref büyüdüğünde Türk askeri olmak istiyormuş. Galatasaray taraftarıymış ve arkadaşlarıyla futbol oynamayı çok seviyormuş. Veda vakti yaklaştığında miniğimize dileğini sorduk. İlk başta aklına gelmese de sonra bir anda mavi renkli pedallı traktör istediğini söyledi. Siz de Şeref İlker'in bu dileğini gerçekleştirip mutlu etmek ister misiniz? 

Şeref İlker, tanışmamızdan üç gün sonra taburcu olmuştu. Hediye geldiğinde aradığımızda sevinçle karşıladı ve hemen gelip alabileceklerini söylediler. Teslim ettiğimizde Şeref mutlu oldu ve oynamak için çok heyecanlandığını söyledi. Mutluydu ama biraz utanmıştı hediyeyi görünce. Eve gidince teşekkürlerini iletti tekrardan. Biz de çok mutlu olduk:) Miniğimizin böyle mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz:) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: