BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kıymet Ecrin - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisinde yatmakta olan 8 yaşındaki güzeller güzeli Ecrin ile tanışıyoruz. Ecrin Malign Mezenkimal Tümör (bir çeşit bağ dokusu tümörü) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. Ecrin’le Jenga oynadığımızda ne kadar başarılı olduğunu görüyoruz. Oyun sırasında sohbet ediyoruz ve Ecrin’in ilerde doktor olmak istediğini öğreniyoruz. Oyunumuzu bitirip, kızımızla sohbetimizin sonuna geldiğimizde Ecrin’e dileğini sorduk ve o da bize kırmızı rengi çok sevdiğini ve kırmızı bir akülü araba istediğini söyledi. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirerek Ecrin'i mutlu etmek ister misiniz?

Tatilde olduğu için hediyesini babasıyla gönderdik Ecrin’e.Babası çok mutlu olduğunu söyledi ve teşekkür etti.Biz de Ecrin’in dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: