BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Enver Kaan - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Odaya ilk girdiğimizde telefonuyla oynuyordu. Başta bizimle oyun oynamak istemedi. Daha sonra tedirgin bir şekilde yatağından doğruldu ve bizimle jenga oynamayı kabul etti. Başta oynamak istememesine rağmen oynadıkça açılmıştı. Ve sıkıcı hastane ortamına rağmen gülmeye başlamıştı. Jenga oynarken bizimle sohbet etmeye başlamıştı.
Köpekleri çok sevdiğinden ve veteriner olmak istediğinden bahsetti bize. Kedi, kuş ve balık besliyordu bu arada. Daha sonra jenganın tahtalarını beşerli ve dik bir şekilde dizerek farklı bir şekilde oynadık ve sanırım en çok burada eğlendik. Bu arada onun bizden dileği bir bisiklet. Siz bu çocuğumuzun dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olup yüzündeki gülümsemenin sebebi olur musunuz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: