BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emine - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

1
1

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün onkoloji servisimizde küçük meleğimiz Emine'yi ziyaret ettik.Odaya girince tatlı gülümsemesiyle karşıladı bizi :).Emine 9 yaşında.Biraz muhabbet ettikten sonra jenga oynamaya koyulduk.Emine taşları hiç düşürmeden bizleri eleye eleye oyunu tamamladı :).Emine büyüyünce hemşire olmak istiyormuş nedenini sorduğumuzda insanları iyileştirmek için dedi tatlı kızımız :).Oyunumuzun sonlarına doğru dileğinin ne olduğunu sorunca gözleri ışıl ışıl kırmızı bisiklet istediğini söyledi :).Meleğimizin dileğini gerçekleştirerek gülümsemesine vesile olmak ister misiniz?.

Bugün hastanemize annesiyle ışın tedavisini almak için gelen minik meleğimiz Emine'yi meraklı ve heyecanlı gözlerle karşımızda bulduk :) Pembe bisikletini görünce ki mutluluğuna şahit olmak bizleri de çok mutlu etti. Görür görmez bisikletine binip denedi ve çok beğendiğini söyledi. Mutluluğu gözlerinden okunuyordu,pembeye olan sevgisi terapi aldığı için başına örttüğü pembe tülünden belli olan minik meleğimiz Emine'ye pembe bisiklet alarak onun mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: