BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşe Naz - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

1

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün servisimizde yatan 9 yaşındaki miniğimiz Ayşe Naz ile tanıştık. Astım (nefes darlığı) tanısıyla yatan Ayşe Naz başta biraz çekingen davrandı ama Jenga oynamaya başlayınca sohbet koyulaştı. :) Büyüyünce doktor olmak istiyor ve resim yapmayı çok seviyormuş tatlı kızımız. Ayşe Naz'a dileğini sorduğumuzda "Ama isteyeceğim şeyi kimse alamaz ki." dedi. Tabii büyük bir merak ve ısrarla ne olduğunu sorduk. LOL sürpriz kutusu istiyormuş. :) Ayşe Naz'ın dileğini yerine getirip hayaline kavuşmasını sağlamak ister misiniz?

Hediyesini sabırsızlıkla bekleyen Ayşenaz’a hediyesini teslim ettik. Ayşenaz’ın mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: