BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ceren - Süleyman Demirel TIP FAKÜLTESİ

1

Süleyman Demirel Logo

Detaylar:

 Odaya girdiğimizde yaşam enerjisiyle dolup taşan bir genç kız görmek, hem şaşırttı hem sevindirdi bizi. Öyle ki ilk gördüğümüzde tereddüt edip "Hasta siz misiniz?" diye sorma ihtiyacı hissettik. :)

 Ceren 15 yaşında, lise öğrencisi. Göz kararmasıyla geldiği hastahanede MS (beyin ve omuriliği etkileyen bir hastalık) teşhisi konulmuş. Ceren şu an hastalığının erken evresinde. Başta çok endişelenmiş ama ne mutlu ona ki geleceğe umutla bakabiliyor. Dileğini sorduğumuzda hiç düşünmeden Serdar Ortaç ile tanışıp onunla MS hakkında konuşmak istediğini söyledi. Hastalığını öğrendiğinden beri Serdar Ortaç'ın hikayesini takip ediyor, bu onu motive ediyormuş. Gencimizin Serdar Ortaç ile tanışmasına vesile olarak dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: