BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yunus Emre - Sakarya TIP FAKÜLTESİ

1

Sakarya Logo

Detaylar:

Bugün bir çocuğun daha hayalini gerçekleştirmeye vesile olmak için yola çıktık ve hastanemizde tedavi gören Yunus Emre'yle tanıştık. Meraklı masmavi gözleriyle bize bakan  miniğimiz Yunus Emre 9 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) hastası. 

Tanışmadan sonra Yunus Emre'yle sohbeti ilerlettik ve boyama yapmayı çok sevdiğini öğrendik; birlikte boyamalar yaptık, resimler çizdik. 

Çok zeki ve güleryüzlü olan miniğimizin hayali ise "Kırmızı Akülü Araba." Dileğini gerçekleştirerek Yunus Emre'nin mutluluğuna vesile olmaya ne dersiniz?

Kırmızı aküllü arabasına kavuşan Yunus Emre'mizin yüzünü güldüren gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: