BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Saliha - Sakarya TIP FAKÜLTESİ

Sakarya Logo

Detaylar:

Dün Kistik Fibrozis (organlarda işlev bozukluğuna yol açan bir hastalık) tanısı ile tedavi gören 11 yaşındaki Saliha ile tanıştık. Hastaneye gittiğimizde Saliha'yı ders çalışırken bulduk. Tanıştık ve biraz sohbet ettik. Bir abisi olduğundan ve yakın zamanda bir kardeşi olacağından bahsetti. Daha sonra oyun oynamaya başladık. Onunla Jenga, Tabu, Uno oynadık. Uno ve Jenga'da çok iddialıydı. Oynarken de sohbet ettik. Sevdiği renklerin siyah, gri ve mor olduğunu öğrendik. Voleybol oynamayı, bisiklet sürmeyi ve gezmeyi çok seviyor. İstanbul Avrupa Yakası'nı gezmeyi çok istiyormuş. Büyüyünce doktor olmak istediğini ve fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini öğrendik. Bizden dileği bir instax fotoğraf makinesi. Siz de onun dileğini gerçekleştirip Saliha'yı mutlu etmeye ne dersiniz?

Cuma günü Saliha'yı ziyaret etmek için yola çıktık. Bizi görünce çok mutlu oldu. Ona hediyesini verdiğimizde yüzünde gülücükler açtı. Gönüllüsüne çok teşekkür ettiğini ve istediği hediyenin tam olarak bu olduğunu iletmemizi istedi. Biz de gönüllüsüne çok teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: