BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İclal - Sakarya TIP FAKÜLTESİ

1

Sakarya Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde 15 yaşındaki İclal ile tanıştık. Kendisi Diabetes Mellitus ( şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Odaya girdiğimizde canının sıkıldığını hemen anlamıştık. İlk olarak jenga oynadık ve her seferinde bizi yendi. Sıkılınca uno oynamaya başladık. Eğlenceli bir oyundu, oyun sırasında sıkıntılı hali geçti. Bir k-pop hayranı olduğunu ve Jimin' i çok sevdiğini söyledi. Bilim kurgu kitaplarını da seviyormuş. İleride rehabilitasyon öğretmeni olmak istiyor. İclal ayrılırken gelip onunla vakit geçirdiğimize çok sevindiğini söyledi.
Çocuğumuzun dileğiyse instax fotoğraf makinesi. Dileğini gerçekleştirip yüzünde bir gülümseme de siz olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: