BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Burcu - Sakarya TIP FAKÜLTESİ

Sakarya Logo

Detaylar:

2 Ocak 2019'da merkez hastanede tedavi gören Burcu’nun yanına gittik. Burcu 5 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi görüyor. Başta bizi sessiz karşılayan Burcu zamanla açıldı. Hayal gücü çok güçlü biri. Kolları olan ev ve gülen çiçekler çizdik birlikte. Hamurlarla, balonla ve Jenga'yla oynadık. Hamurdan kurabiyeler, Jenga'dan kule yaptık. Ama en çok resim çizmeyi sevmiş. En sevdiği masal "Uyuyan Güzel". Hatta ziyaretimizde masasının üstündeydi. Bizden okumamızı istedi. Beraber oda arkadaşıyla balon yakalamaca oynadık. Onlarla oynarken biz daha çok eğlenmiş bile olabiliriz. Çok enerjik ve mutlu. Büyüyünce doktor olmak isteyen Burcu'nun doktor çantası bile varmış. Biz giderken tekrar gelin dedi. Onunla tekrar oyun oynamak isteriz. Bizden dileği ise "Ciccibello bebek". Siz de onun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Burcu'nun hediyesi beklenmedik bir hızla bize ulaştı. Ailesiyle iletişime geçtiğimizde köyde yaşadıkları için bize ulaşmalarının kolay olmadığını söylediler. Biz de başka bir kargoyla hediyesini Burcu'ya ulaştırdık. Annesinin attığı videoda Burcu hediyesi için süslenmiş, bembeyaz bir melek gibi hediyesi için teşekkür ediyordu. Bize ve ona bu mutluluğu yaşattığı için gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: