BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yağız Ege - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Bu hafta klinik ziyaretimizde Yağız Ege ile tanıştık. Geleceğin bilim insanlarından biri olmaya kararlı Yağız Ege hastanemizde Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısı ile yatıyor. Kendisi 8,5 yaşında ve hayal gücü çok gelişmiş zeki bir çocuk. Yapboz yaparken bayağı hızlıydı doğrusu. Ayrıca jenga oynarken risk almayı seviyor. Genel olarak hareketli bir yapısı var ve oda arkadaşı ile iyi anlaşıyor. Biz ona kitap okumayı sevip sevmediğini sorduğumuzda ise bize pencere kenarındaki kitaplarını göstererek çok sevdiğini söyledi. Yağız Ege tek kardeş ve Fenerbahçe taraftarı. Animasyon filmlerini çok seviyor. Hatta onunla izlediği filmler hakkında güzel bi sohbet yaptık. Oda arkadaşı ile birlikte oyun hamuru oynarken ona dileğini sorduk. Bize reklamlarda Hot Wheels Mega Garaj oyuncağını gördüğünü ve çok beğendiğinden bahsetti. Dileğini gerçekleştirip miniğimizi mutlu etmek istermisiniz? 

Yağız Ege kısa bir bekleyişten sonra hediyesine kavuşmasıyla çok mutlu oldu. Hayal ettiği gibi katlı otopark setini büyük bir sevinçle karşıladı. Hatta bize mutluluğunu göstermek ve teşekkür etmek için bir video bile yolladı. Miniğimize gönüllü olup hayalini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: