BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Volkan - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1
1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Bugün kronik böbrek yetmezliği tanısıyla fakültemizin nefroloji servisinde yatan 15 yaşındaki dostumuz Volkan'a ziyarete gittik.Bizi anne ve ablasıyla beraber kocaman bir gülümsemeyle karşıladı.Ablasının da oyuna katılmasını istedi ve hep beraber önce UNO sonra da Jenga oynadık. Oyunlarda çok yetenekli olan Volkan hem oyun oynayıp hem bizimle sohbet etti.Bu tatlı sohbetimizde  Volkan bize heyecanla arkadaşlarından,onlarla birlikte atıldığı maceralardan bahsetti ve bolca güldük beraber. Daha sonra bize güvercinlerinin fotoğraflarını gösterdi ve hayvanlarla ilgili bir sohbetin içinde bulduk kendimizi.En sevdiği hayvanın güvercin olduğunu ve ileride de veteriner olmak istediğini öğrendik böylece. Ayrılmadan önce dileğinin ne olduğunu sorduk ve kırmızı bir bisiklet istediğini söyledi.

Yeni macera arkadaşı kırmızı bisikletin hayalini kuran Volkan’ın dilegini gerçekleştirmek ister misiniz?

Maceracı dostumuz Volkan hediyesini sabırsızlıkla bekliyordu ki gönüllümüzden çok geçmeden cevap geldi. Hemen ailesiyle iletişime geçtik ve hediyesini gönderdik. Hediyesi ulaştığı gibi bizi arayan ablası Volkan'ın ne kadar mutlu olduğunu bizimle paylaştı. Bu mutluluğun vesilesi olan gönüllümüze çok teşekkürler! :))

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: