BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Güllü - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Bugünkü hastane ziyaretimizde tanıştık 14 yaşındaki Güllü ile. Güllü böbrek yetmezliği teşhisi ile başlamış hayata. Jenga oyununu oynarken birbirimize alışmaya ve muhabbet etmeye başladık. Oyunda gerçekten çok iyi olan Güllü’nün abla olduğunu ve 8 yaşında bir kardeşi olduğunu öğrendik. En sevdiği renk kırmızı ve bir fenerbahçeli arkadaşımız. Oyunumuzu oynarken biraz müzik dinledik ve Aleyna Tilki’yi çok sevdiğini öğrendik. Boş zamanlarında da televizyon izlemeyi seviyor. En sevdiği çizgi film Köstebekgiller. Güllü ileride ögretmen olmak istiyor. Garip adında bir köpeği var ve hayvanları çok seviyor minik arkadaşımız. Dileğini sorduğumuzda biraz kararsız kaldı ama iyice düşündükten sonra hayvanat bahçesine gitmek istediğini söyledi bize. Büyük hayvanları sadece belgesellerde görüyormuş ve gerçekten onları yakından görmeyi çok istiyormuş. İzmir’deki hayvanat bahçesinde olan bütün hayvanları çok merak ediyor ve İzmir’de onları ziyaret etmek istiyor. Güllü’nün kocaman kalbindeki bu küçük dileği gerçekleştirmek istemez misiniz?

Bugün Güllü'nün hayvanat bahçesi ziyaretini gerçekleştirdik. Güllü'ye bu güzel tecrübeyi yaşatan ve yüzünün gülmesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. Güllü'nün dileğini gerçekleştirirken atlanmaması gereken detaylar vardı ve sevgili gönüllümüz bu süreci çok iyi koordine edip detayları en güzel haliyle şekillendirdi.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: